Aktualności

V Towarzyski Turniej Żaków "Rzgów Cup 2017"

• autor: gksrzgow, 2017-06-03 12:10

Bardzo udany występ naszych żaków!

Dnia 3 czerwca na Stadionie Gminnym w Rzgowie odbył się V towarzyski turniej żaków F1 „Rzgów Cup 2017”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy GKS Rzgów. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2008 i młodszych wzięło udział 10 drużyn z klubów: Górnik Konin, Tulisia Tuliszków, GKS Rzgów, Tur Turek, Piast Grodziec. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS Rzgów zagrali: Budzyński Ignacy, Ligocki Łukasz, Ławniczak Filip, Ćwikliński Wiktor, Goździk Filip, Mizgalski Alan, Wanot Kacper. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek.

Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Żaki GKS-u Rzgów wygrały 3 mecze i 1 zremisowały. Tym samym zajęły II miejsce w grupie P ustępując zwycięzcom turnieju – Górnikowi Konin tylko bilansem bramkowym. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna Tura Turek. Poza podium znalazły się ekipy Tulisii Tuliszków oraz Piasta Grodziec. W grupie Z najlepsza okazała się także drużyna Górnika Konin.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie zwycięzcy grup otrzymali pamiątkowe puchary. Dla wszystkich uczestników zmagań organizatorzy przewidzieli także medale oraz poczęstunek.