Aktualności

II Towarzyski Turniej Żaków "Piast Cup 2017"

• autor: gksrzgow, 2017-05-07 08:58

I miejsce żaków GKS-u Rzgów!

Dnia 6 maja na boisku sportowym ORLIK w Grodźcu odbył się II towarzyski turniej żaków F1 „Piast Cup 2017”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Piast Grodziec. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2008 i młodszych wzięło udział 6 drużyn: Górnik Konin, Tulisia Tuliszków, GKS Rzgów, Tur Turek, Piast Grodziec. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W obu drużynie GKS Rzgów zagrali: Budzyński Ignacy, Jackowski Alan, Ławniczak Filip, Ćwikliński Wiktor, Goździk Filip, Mizgalski Alan, Wanot Kacper. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek.

Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Żaki GKS-u Rzgów wygrali wszystkie mecze i zajęli I miejsce w turnieju. Drugie miejsce przypadło Górnikowi Konin. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna gospodarzy – Piast Grodziec.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie nasza drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, pozostałe ekipy otrzymały dyplomy. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Kolejny Turniej Towarzyski Żaków F1 13 maja (sobota) o godz. 10.00 w Turku.