Aktualności

V Towarzyski Turniej Żaków F1 w Tuliszkowie!

• autor: gksrzgow, 2016-06-11 15:07

Żaki GKS-u Rzgów zakończyły sezon!

Dnia 11 czerwca na Stadionie w Tuliszkowie odbył się V towarzyski turniej żaków F1 „Tulisia Cup 2016”. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Tulisia Tuliszków. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2007-2008 wzięło udział 5 drużyn: Młody Górnik 07 Konin, Młody Górnik 08 Konin, Tulisia Tuliszków, Warta Rumin, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS Rzgów zagrali: Andrzejewski Antoni, Balcerzak Antoni, Bartczak Bartosz, Goździk Filip, Hernas Mateusz, Jackowski Alan, Kwaśny Wojciech, Ławniczak Filip, Myszel Igor, Ptak Hubert, Szambelan Alan, Szumigalski Piotr (s. Eli). Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Robert Frąckowiak.

Nasi zawodnicy pokonali Młody Górnik 08 Konin  3-2, Wartę Rumin 9-1oraz przegrali 1-3 z Młodym Górnikiem 07 Konin i 1-2 z Tulisią Tuliszków. Ostatecznie najlepsza w turnieju okazała drużyna Młody Górnik 07 Konin. Drugie miejsce przypadło Tulisii Tuliszków. Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna GKS-u Rzgów. Poza podium znalazły się drużyny Młodego Górnika 08 Konin oraz Warty Rumin.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Na zakończenie rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Podczas turnieju zawodników dopingowała spora grupa rodziców.