Aktualności

Żaki GKS-u Rzgów na Turnieju WRZEŚNIA CUP 2016!

• autor: gksrzgow, 2016-01-25 16:01

Bardzo dobry występ naszych najmłodszych piłkarzy!

Dnia 25 stycznia br. w Hali Sportowej WOSiR we Wrześni odbył się Turniej Piłki Nożnej WRZEŚNIA CUP 2016. Organizatorem rozgrywek był klub sportowy Victoria Września. W turnieju przeznaczonym dla zawodników z roczników 2007/2008 wzięło udział 5 drużyn : Victoria I Września, Victoria II Września, SKP Słupca, Antonio Jarocin, GKS Rzgów. Rozgrywki toczyły się systemem „każdym z każdym” 1x15minut.

W drużynie GKS-u Rzgów zagrali: Antoni Balcerzak, Bartosz Bartczak, Filip Goździk, Mateusz Hernas, Wojciech Kwaśny, Filip Ławniczak, Igor Myszel, Hubert Ptak, Jakub Rodaszewski, Alan Szambelan. Sztab szkoleniowy: Piotr Lewandowski, Michał Rek.

Nasza drużyna żaków zaprezentowała się z bardzo dobrej strony w potyczkach z doświadczonymi rywalami. Zawodnicy GKS-u Rzgów pokonali Victorię I Września 1-0  i Victorię II Września 2-0 oraz przegrali 0-1 z SKP Słupca i 0-5 z Antonio Jarocin. Najlepsza w całym turnieju okazała drużyna Antonio Jarocin, która wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce przypadło ekipie SKP Słupca. Na trzecim stopniu podium uplasował się GKS Rzgów. Poza podium znalazły się ekipy gospodarzy: Victoria II Września i Victoria I Września.

Turniej przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowała spora grupa rodziców. Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały z rąk organizatorów pamiątkowe puchary, dyplomy i medale.