Aktualności

Porażka GKS-u Rzgów w IX Kolejce ze Zjednoczonymi Rychwał!

• autor: gksrzgow, 2015-10-25 17:06

Wicelider A-Klasy za mocny...

W meczu IX kolejki rozgrywek A-Klasy rozegranym 25 października na Stadionie Miejskim w Rychwale drużyna GKS-u Rzgów przegrała ze Zjednoczonymi Rychwał 0:4!

Zjednoczeni Rychwał - GKS Rzgów 4:0 (1:0)

Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: T. Świerczewski, P. Ziarniak, D. Legumina, D. Kubasik, M. Graczyk, Ł. Sobczak, T. Ostrowski, S. Kubacki, M. Woźniak, T. Grzechowski, K. Wrzaskowski, M. Szwat, M. Adamski, H. Chojnacki, M. Szambelan, J. Dopierała, R. Szemfeld, A. Grzechowski. Trener: P. Lewandowski

Kolejnym naszym przeciwnikiem w rozgrywkach A-Klasy był wicelider ligi – Zjednoczeni Rychwał. Tym samym wiedzieliśmy, że spotkanie wyjazdowe w Rychwale będzie niezwykle trudne. Początek meczu należał do naszej drużyny, która umiejętnie potrafiła przytrzymać piłkę w środku pola. Rywale grali jedynie dalekimi przerzutami z obrony do napastników. Drużyna GKS-u prezentowała się bardzo dobrze w potyczce z wiceliderem A-Klasy, jednak to rywale objęli prowadzenie w 15 minucie. GKS starał się zmienić niekorzystny rezultat. Po zamieszaniu w polu karnym Kamil Wrzaskowski mógł pokonać bramkarza Zjednoczonych, jednak zabrakło szczęścia. Zawodnicy z Rychwałą grali z kontrataku stwarzając coraz to groźniejsze sytuacje. Jednak pewnie spisywała się nasza defensywa. Do przerwy wynik jednak nie uległ zmianie. Po przerwie nasz zespół niestety nie grał już tak dobrze jak w pierwszej części. Mieliśmy więcej strat, co skrzętnie wykorzystali rywale zdobywając kolejną bramkę. Niestety później otworzyliśmy się, co Zjednoczeni wykorzystali zdobywając kolejne dwie bramki. Nasz zespół miał w międzyczasie dwie znakomite sytuacje, jednak zarówno Hubert Chojnacki oraz Jakub Dopierała trafiali w bramkarza. Ostatecznie przegrywamy to spotkanie 0-4, jednak wynik w pełni nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Zdaniem obserwatorów nie zasługiwaliśmy na tak wysoką porażkę, szczególnie po bardzo dobrej pierwszej połowie. Teraz naszych zawodników czeka dwutygodniowa przerwa z powodu Dnia Wszystkich Świętych. A już 7 listopada w ostatnim meczu rundy jesiennej 2015/16 u siebie podejmiemy niezwykle groźną drużynę Orlika Miłosław. Z drużyną z Miłosławia zmierzyliśmy się w tym roku w II Rundzie Pucharu Polski OZPN, kiedy to po wyjazdowym bezbramkowym remisie wyeliminowaliśmy rywali dopiero po rzutach karnych. Jak będzie tym razem, przekonamy się wkrótce. Serdecznie zapraszamy na Stadion Gminny w Rzgowie 7 listopada o godz. 14.00