Aktualności

Remis Juniorów GKS-u Rzgów w VIII Kolejce ze Spartą Konin!

• autor: gksrzgow, 2015-10-17 13:27

Mecz pełen walki z liderem rozgrywek...

W meczu VIII kolejki Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych rozegranym 17 października na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów zremisowała ze Spartą Konin 1:1 (1:0)

GKS Rzgów JM – Sparta Konin JM 1:1 (1:0)

Bramka dla GKS-u Rzgów: Rafał Bukiewicz (1)

Drużyna Juniorów Młodszych GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: K. Zieliński, J. Kubiak, K. Zieliński, M. Grzegorski, M. Nalewski, J. Karmowski,  P. Borowski, E. Borowski, B. Jaszczak, K. Urycki, M. Kałużny, R. Bukiewicz, E. Kopaczewski, R. Graczyk. Trener: P. Kopczyński

W VIII kolejce Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych podejmowaliśmy lidera rozgrywek – Spartę Konin.  Nasi zawodnicy przystąpili do tego spotkania niezwykle skoncentrowani i od początku meczu starali się stwarzać sobie sytuacje strzeleckie. Gra obu zespołów opierała się na długich podaniach do napastników. Po jednej z takich akcji nasz zawodnik Rafał Bukiewicz przedarł się przez defensywę Sparty i wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W drugiej części rywale z Konina zaskoczeni takim obrotem sprawy, starali się jak najszybciej zmienić niekorzystny dla nich wynik. Już kilka minut po przerwie obrońca GKS-u sfaulował zawodnika Sparty w polu karnym, sędzia odgwizdał rzut karny, po którym rywale wyrównali. Ta bramka nie podłamała naszego zespołu, który grał bez kompleksów z doświadczonym rywalem. Najlepszą szansę na zdobycie bramki mieliśmy po rzucie wolnym, kiedy to piłką trafiła w poprzeczkę i chwile później w słupek. Zawodnicy Sparty także stwarzali groźne sytuacje, jednak mimo kilku sytuacji strzeleckich nie mogli znaleźć sposobu na naszego bramkarza Kacpra Zielińskiego. Ostatecznie po dobrej grze i meczu pełnym walki remisujemy ze Spartą Konin 1-1. Zawodnicy GKS-u pokazali w tym spotkaniu kolejny raz ambitną walkę bez kompleksów z doświadczoną drużyną. Za tydzień naszych juniorów czeka  na wyjeździe równie trudny mecz z Górnikiem II Konin. Mecz odbędzie się 24 października o godz. 11 na Stadionie Górnika Konin przy ul. Dmowskiego w Koninie. Serdecznie zapraszamy na mecz!