Aktualności

Porażka GKS-u Rzgów w VI Kolejce z Wartą Kramsk!

• autor: gksrzgow, 2015-10-04 19:24

"Miłe złego początki..."

W meczu VI kolejki A-Klasy rozegranym 4 października na Stadionie w Kramsku drużyna GKS-u Rzgów przegrała z Wartą Kramsk 2:3!

Warta Kramsk– GKS Rzgów 3:2 (1:1)

Bramki dla GKS-u Rzgów: Tomasz Grzechowski (1) , Mateusz Woźniak (1).

Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: B. Gałecki, T. Świerczewski, D. Janicki, M. Szambelan, D. Legumina,  Ł. Sobczak, T. Ostrowski, T. Grzechowski, M. Adamski, M. Woźniak, D. Jasiński, J. Dopierała, D. Kubasik, R. Szemfeld, K. Wrzaskowski, A. Grzechowski, M. Szwat. Trener: P. Lewandowski

Mecz z Wartą Kramsk był starciem dwóch drużyn z dolnej części tabeli. Do tego spotkania przystąpiliśmy ze zmianą bramce, gdyż w ostatniej chwili z powodu choroby Tomka Świerczewskiego zastąpił Bartek Gałecki. Mecz rozpoczął się wspaniale dla nas bo już w 4 minucie objęliśmy prowadzenie po strzale Tomka Grzechowskiego. Niestety kilka minut później nieporozumienie naszego bramkarza Bartka Gałeckiego z Łukaszem Sobczakiem wykorzystał napastnik Warty i było 1-1. Przez pierwszą część gry przewagę miała drużyna Warty, jednak do końca wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron od razu w pierwszej akcji wyszliśmy na prowadzenie, kiedy to w 47 minucie strzałem w długi róg pokonał bramkarza gospodarzy Mateusz Woźniak. W międzyczasie mieliśmy jeszcze znakomite sytuacje po strzałach Dawida Kubasika i Tomka Ostrowskiego. Niestety na ok. 10 minut przed końcem błąd popełniła nasza defensywa i naszego bramkarza lobem pokonał zawodnik Warty. Zawodnicy z Kramska poczuli, że mogą to spotkanie wygrać i dopięli swego w 87 minucie po pięknym strzale w długi róg naszej bramki. Niestety w tym meczu nie nastąpiło przełamanie naszego zespołu, na plus zasługuje fakt, że zdobyliśmy pierwsze bramki na wyjeździe. Nie „składamy broni” i walczymy dalej o byt w A-Klasie. Za tydzień 10 października kolejna okazja do pierwszego zwycięstwa w lidze z dobrze nam znanym Fanclubem Dąbroszyn. Zapowiada się ciekawe starcie beniaminków. Zapraszamy na mecz!