Aktualności

Porażka Juniorów GKS-u Rzgów w IV Kolejce z ZKS-em Zagórów!

• autor: gksrzgow, 2015-09-19 20:06

Mimo ambitnej walki minimalnie gorsi...

W meczu IV kolejki Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych rozegranym 19 września na Stadionie Gminnym w Rzgowie drużyna GKS-u Rzgów przegrała z ZKS-em Zagórów 1:2 (0:0)

GKS Rzgów JM – ZKS Zagórów JM 1:2 (0:0)

Bramka dla GKS-u Rzgów: Janusz Karmowski (1)

Drużyna Juniorów Młodszych GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: K. Zieliński, J. Kubiak, K. Zieliński, M. Grzegorski, M. Nalewski, J. Karmowski,  P. Borowski, E. Borowski, B. Jaszczak, K. Urycki, M. Kałużny, R. Bukiewicz, K. Perliński, E. Kopaczewski, J. Szambelan, D. Kolasiak, B. Dyc.  Trener: P. Kopczyński

Juniorzy GKS-u Rzgów pierwszy raz w sezonie 2015/16 w rozgrywkach Okręgowej Ligi Juniorów zagrali u siebie. Przeciwnikiem była dobrze znana drużyna ZKS-u Zagórów.  Nasi zawodnicy od początku meczu starali się stwarzać sobie sytuacje strzeleckie, jednak zabrakło szczęścia m.in. Rafałowi Bukiewiczowi czy Mateuszowi Kałużnemu. Pod koniec pierwszej połowy bramka dla naszego zespołu dosłownie „wisiała w powietrzu”. Jednak do przerwy żadna z drużyn nie wykorzystała swoich szans. W drugiej części nasza drużyna niesiona dopingiem kibiców zaczęła grać dużo lepiej przeważając nad rywalami z Zagórowa. Niestety mimo naszej przewagi, to goście objęli prowadzenie po kontrataku. Ambitna walka naszych zawodników została jednak nagrodzona bramką wyrównującą autorstwa Janusza Karmowskiego, który pokonał bramkarza z rzutu wolnego. Mimo wielu sytuacji strzeleckich nasi zawodnicy nie mogli znaleźć sposobu na bramkarza ZKS-u. Niestety to rywale wykorzystali swoją sytuację i wygrali całe spotkanie 2-1. Tym samym mecz po dobrej grze kończymy minimalną porażką. Zawodnicy GKS-u schodzili po meczu jednak z podniesionymi głowami, gdyż pokazali wolę walki do końca. Po zakończonym meczu na zawodników czekał poczęstunek przygotowany przez zarząd klubu oraz sponsorów.