Aktualności

Porażka GKS-u Rzgów w II Kolejce z Sokołem II Kleczew!

• autor: gksrzgow, 2015-09-06 22:29

Bez punktów z silnym rywalem!

W meczu II kolejki A-Klasy rozegranym 6 września na Stadionie Miejskim w Kleczewie drużyna GKS-u Rzgów przegrała z Sokołem II Kleczew 0:3!

Sokół II Kleczew – GKS Rzgów 3:0 (2:0)

Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: B. Gałecki, T. Świerczewski, P. Ziarniak, M. Szambelan, D. Legumina, M. Graczyk, K. Wrzaskowski, M. Szwat, T. Ostrowski, S. Kubacki, M. Woźniak, M. Adamski, D. Kubasik, K. Sakowski, T. Grzechowski, J. Dopierała, A. Grzechowski, D. Janicki. Trener: P. Lewandowski

Już od początku meczu zawodnicy rezerw III-ligowego Sokoła Kleczew groźnie atakowali naszą bramkę. W 5. minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzałem głową napastnik Sokoła pokonuje naszego bramkarza. Szybko stracona bramka nie załamała jednak naszych zawodników. W 10. minucie znakomity strzał głową Michała Szwata instynktownie obronił bramkarz Sokoła. Niestety kilkanaście minut później po dobiciu bezpańskiej piłki w polu karnym zawodnicy aktualnego lidera A-Klasy zdobyli drugą bramkę. Zawodnicy GKS-u Rzgów prowadzili otwartą wymianę ciosów z silnym rywalem. Nie było widać żadnych kompleksów w potyczce z doświadczoną drużyną Sokoła. Tuż przed przerwą znakomitą sytuację strzelecką miał jeszcze Dawid Kubasik, jednak bramkarz Kleczewian pewnie uratował swój zespół z opresji. W drugiej części nasz zespół jeszcze ambitniej próbował stwarzać sytuacje strzeleckie. Zawodnicy GKS-u umiejętnie potrafili przytrzymać piłkę w środku pola, stwarzając sytuacje strzeleckie po szybkich kontratakach. Groźny strzał z dystansu oddał Sebastian Kubacki, jednak piłka minimalnie minęła słupek bramki rywali. Niestety to Sokół mimo naszego naporu zdobył trzecią bramkę w tym meczu, po brawurowej akcji lewą stroną boiska. Nasz zespół próbował zdobyć honorową bramkę, jednak w kilku akcjach brakło wykończenia. Ostatecznie przegrywamy to spotkanie 0:3, jednak wynik nie do końca odzwierciedla przebieg tego meczu, gdyż rozgrywaliśmy dobre zawody. Za tydzień 12 września w III kolejce A-Klasy podejmujemy u siebie rezerwy Victorii Września. Serdecznie zapraszamy na mecz!