Piłkarze sekcji ORLIK/ŻAK poznali terminarze ligowe!

• autor: gksrzgow, 2015-09-01 19:10

Na początek turnieje w Rychwale i Słupcy!

Najmłodsze grupy ORLIK/ŻAK GKS-u Rzgów poznały dzisiaj terminarz rozgrywek o Mistrzostwo Klasy ORLIK E1 i E2 w sezonie 2015/16.  Zawodnicy z roczników 2005-2006 tj. starszych grup ORLIK1 (GKS I Rzgów) i ORLIK2 (GKS II Rzgów) zagrają w grupie nr IV E1. Ich przeciwnikami w turniejach będą drużyny: Oranje Konin, Zjednoczeni Rychwał, ZKS Zagórów oraz Polonii Golina. Pierwszy turniej ligowy podopieczni trenera Przemysława Kopczyńskiego zagrają już 12 września (sobota) od godziny 10.00 w Rychwale. Zawodnicy z roczników 2007-2008 tj. młodszych grup ŻAK1 (GKS I Rzgów) i ŻAK2 (GKS II Rzgów) zagrają w grupie nr IV E2. Ich przeciwnikami w turniejach będą: Victoria Września, Akademia Reissa, SKP Słupca oraz Płomień Nekla. Pierwszy turniej ligowy podopieczni trenera Piotra Lewandowskiego zagrają już 12 września (sobota) od godziny 10.00 w Słupcy.

GKS Rzgów będzie gospodarzem turniejów w tym roku odpowiednio 20.09 - niedziela (grupy ŻAK) oraz 10.10 – sobota (grupy ORLIK)

UWAGA! Trenerzy przed każdym turniejem będą ustalać 12-osobowe składy drużyn. GKS Rzgów zapewnia zorganizowany dojazd autokarem na turnieje dla piłkarzy i rodziców.

W najbliższą niedzielę tj. 6 września dwie 12-osobowe drużyny ORLIK1 i ORLIK2 wezmą udział w Turnieju Piłki Nożnej Dzieci o Puchar Piasta w Grodźcu. Trener Przemysław Kopczyński ogłosi składy kadr na najbliższym treningu. Wyjazd autokaru klubowego spod budynku Zespołu Szkół w Sławsku niedziela 6 września o godzinie 8.30. Następnie autobus zabierze zawodników i rodziców na przystankach PKS w Osieczy i Rzgowie.

Cały terminarz ligowy grup ORLIK/ŻAK jest już na stronie naszego klubu w dziale ORLIK-ŻAK.