Aktualności

Remis GKS-u Rzgów w wyjazdowym sparingu z Mirkiem Adamów!

• autor: gksrzgow, 2015-03-29 18:45

To nie było porywające widowisko...

W meczu sparingowym rozegranym 29 marca na Stadionie w Adamowie drużyna GKS-u Rzgów (B-Klasa) zremisowała z Mirkiem Adamów (B-Klasa) 2:2 !

Mirek Adamów - GKS Rzgów 2:2 (1:1)

Bramki dla GKS-u: Tomasz Grzechowski (1), Sebastian Kubacki (1)

Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: T. Świerczewski, D. Janicki, D. Legumina, M. Szwat, M. Woźniak, M. Szambelan, Sz. Fabisiak, P. Ziarniak, M. Mrówczyński, H. Chojnacki, T. Grzechowski, S. Kubacki, A. Grzechowski, T. Ostrowski, K. Wrzaskowski, D. Małolepszy, M. Mrówczyński, A. Pieniecki. Trener: P. Lewandowski.

Do meczu sparingowego z Mirkiem Adamów przystąpiliśmy pełni optymizmu po bardzo dobrym meczu ze Strażakiem Licheń. Niestety od pierwszych minut to spotkanie nie układało się pomyślnie dla naszego zespołu. Deszczowa aura spowodowała, że wiele zagrań było niedokładnych. Mnożyły się pojedyncze błędy zawodników jednej i drugiej drużyny, przez co na boisku było dość nerwowo. Na upragnione prowadzenie nasz zespól wyprowadził Tomasz Grzechowski, który wykorzystał fatalne wybicie obrońców Mirka. Niestety tuż przed przerwą rywale wyrównali stan gry.  Po pozornie niegroźnym strzale zawodnika z Adamowa piłka nabrała poślizgu, co zmyliło Tomasza Świerczewskiego. Do przerwy wynik 1-1. W drugiej części spotkania trener Lewandowski wpuścił na boisko kilku zmienników. Niestety nadal brakowało skuteczności w znakomitych sytuacjach. A rywale z Adamowa zasileni kilkoma zawodnikami Okręgowej Polonii Golina grali coraz śmielej, obejmując prowadzenie 2-1 po błędzie naszej defensywy.  Kilkanaście minut później Sebastian Kubacki zdecydował się na strzał z ok. 20 metrów, piłka odbiła się od obrońcy Adamowa i zmyliła bramkarza wyrównując stan rywalizacji. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, mimo znakomitej sytuacji Kamila Wrzaskowskiego. Ostatecznie padł remis 2-2. Ostatni sparing przez rundą wiosenną nie był porywającym widowiskiem. Na plus można uznać fakt, że każdy zawodnik z szerokiej kadry GKS-u mógł zaprezentować swoje umiejętności. Z niecierpliwością czekamy na inauguracyjny mecz rundy wiosennej B-Klasy 19 kwietnia z GKS-em Osiek Mały.