III miejsce GKS-u Rzgów na Turnieju Halowym w Pyzdrach!

• autor: gksrzgow, 2014-11-11 20:52

Udane zakończenie listopadowego weekendu!

W dniu 11 listopada br. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Pyzdrach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pyzdry.  Rozgrywki odbyły się w VIII rocznicę otwarcia Hali Sportowej w Pyzdrach. Do zmagań sportowych przystąpiły cztery drużyny: Warta Pyzdry, Phytopharm Klęka, Borzykowo-Sodkiewicz Elewacje oraz GKS Rzgów. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”. Drużyna GKS-u Rzgów wystąpiła w składzie: T. Świerczewski, R. Frąckowiak, S. Kubacki, Ł. Sobczak, M. Szambelan, A. Grzechowski, T. Grzechowski, M. Szwat, M. Woźniak, H. Chojnacki, R. Szemfeld, M. Mrówczyński, A. Pieniecki. Trener: P. Lewandowski

Turniej był bardzo wyrównany i przebiegał w bardzo sympatycznej atmosferze. Drużyna GKS Rzgów zremisowała dwa mecze 3:3 z Wartą Pyzdry i 2:2 z Phytopharm Klęka oraz przegrała 2:5 z ekipą Borzykowo-Sodkiewicz Elewacje. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna gospodarzy Warta Pyzdry. Na drugim stopniu podium uplasowała się ekipa z Borzykowa, trzecie miejsce przypadło drużynie GKS Rzgów. Poza podium znalazła się drużyna Phytopharm Klęka.  Dwie nagrody indywidualne przypadły także zawodnikom GKS Rzgów. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Tomasza Świerczewskiego, natomiast zdobywca 4 bramek – Sebastian Kubacki odebrał statuetkę dla Najlepszego Strzelca. Na zakończenie turnieju wszystkie drużyny otrzymały z rąk Burmistrza Miasta i Gminy Pyzdry Krzysztofa Strużyńskiego pamiątkowe puchary, medale, dyplomy i piłki.

Ostateczna kolejność turnieju:

1. Warta Pyzdry