Wygrana Juniorów Młodszych GKS-u Rzgów z Hetmanem Orchowo!

• autor: gksrzgow, 2014-09-20 14:32

Pewne wyjazdowe zwycięstwo w IV kolejce!

W meczu czwartej kolejki Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych w sezonie 2014/15 rozegranym 20 września na Stadionie w Orchowie drużyna juniorów GKS Rzgów pokonała Hetmana Orchowo 3:0 !

Hetman Orchowo – GKS Rzgów 0:3 (0:3)

Bramki dla GKS-u: Mateusz Kałużny (2), Kacper Fabisiak (1)

Drużyna Juniorów GKS Rzgów wystąpiła w składzie: K. Zieliński, D. Nowiszewski, R. Bukiewicz, P. Borowski, S. Fabiszak, K. Fabisiak, K. Zieliński, J. Karmowski, J. Szambelan, K. Sakowski, M. Kałużny, M. Urycki, K. Urycki, B. Sakowski, Sz. Jałkiewicz, M. Nalewski, B. Jaszczak, M. Mrówczyński, P. Sromała, W. Siepka . Trener: P. Kopczyński.

W meczu czwartej kolejki Okręgowej Ligi Juniorów Młodszych drużyna GKS-u Rzgów pokonała na wyjeździe Hetmana Orchowo 3:0. Drużyna GKS-u Rzgów dość szybko zdobyła dwie bramki w tym spotkaniu, dzięki temu mogliśmy kontrolować przebieg gry.  Przed przerwą podwyższyliśmy prowadzenie po bramce z rzutu karnego. Nasi zawodnicy przez całe spotkanie przeważali stwarzając sobie wiele sytuacji strzeleckich. Niestety naszym zawodnikom brakowało tego dnia skuteczności, gdyż zwycięstwo mogło być dużo wyższe. W drugiej części spotkania wybiegło kilku debiutantów, którzy zaprezentowali się z dobrej strony. Cieszy kolejna pewna wygrana w naszym debiutanckim sezonie. Za tydzień naszych juniorów czeka mecz u siebie z drużyną Tulisii Tuliszków. Już teraz zapraszamy na ten mecz!