Przygotowania GKS-u Rzgów do przyszłego sezonu

• autor: gksrzgow, 2014-07-22 22:13

GKS Rzgów z nowym trenerem rozpoczął przygotowania do nowego sezonu!

Zarząd GKS Rzgów rozstrzygnął nabór na stanowisko trenera drużyny seniorów. Spośród osób, które złożyły aplikacje na to stanowisko, wybrano pana Piotra Lewandowskiego. Piotr Lewandowski ma 48 lat. Od ponad 20 lat jest trenerem piłki nożnej. Ostatnio prowadził drużynę Juniorów Polonii Golina, którzy zajęli IV miejsce w Okręgowej Lidze Juniorów. Nowy trener poprowadził w dniu dzisiejszym na Stadionie Gminnym w Rzgowie pierwszy trening z drużyną seniorów, która oficjalnie rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. W pierwszym treningu po dłuższej przerwie wzięło udział 21 zawodników, w tym 2 testowanych. Trener opracował plan treningów przed sezonem. Ustalono, że zajęcia będą odbywać się trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i piątki na Stadionie Gminnym w Rzgowie w godzinach 19.00 – 20.30.

Zarząd klubu powiadomił także, że drużynę GKS-u Rzgów od przyszłego sezonu wzmocni pomocnik Sebastian Kubacki, który grał m.in. w SKP Słupca oraz ZKS Zagórów. Prowadzone są także negocjacje w sprawie pozyskania m.in. kolejnego bramkarza.

W dniu dzisiejszym w siedzibie OZPN Konin odbyło się losowanie I Rundy Wstępnej Pucharu Polski na szczeblu OZPN. Naszym rywalem 10 sierpnia na Stadionie Gminnym w Rzgowie będzie Warta Rumin, która od kilku sezonów występuję w A-Klasie. Zapowiada się ciekawy mecz.

Plan meczów kontrolnych przed sezonem:

25.07 - Fanclub Dąbroszyn (Stadion Gminny w Rzgowie

2/3.08 – Warta Rumin (Boisko w Ruminie)

05.08 – Zjednoczeni Rychwał (Stadion w Rychwale)

10.08 godz. 17.00 – Warta Rumin (Stadion Gminny w Rzgowie) – I Runda Pucharu Polski OZPN Konin

17.08 godz. 18.00 – Warta Pyzdry (Boisko w Pyzdrach)