Aktualności

Remis z Mirkiem Adamów w XX Kolejce B-Klasy!

• autor: gksrzgow, 2014-06-15 21:08

Zdobywamy punkt na trudnym terenie...

W meczu ostatniej, XX kolejki rozgrywek B- Klasy w sezonie 2013/14 drużyna GKS Rzgów zremisowała na wyjeździe z drużyną Mirka Adamów 1:1. Do tego spotkania przystąpiliśmy w nieco eksperymentalnym składzie, gdyż od pierwszych minut na ławce rezerwowych zasiedli Jakub Dopierała i Łukasz Wojciechowski. Na szpicy zadebiutował od pierwszych minut najmłodszy napastnik Miłosz Mrówczyński. Pierwsza połowa dość niemrawa w naszym wykonaniu, nasi zawodnicy potrafili oddać jedynie kilka niecelnych strzałów. Na minutę przed końcem pierwszej części prowadzenie objęli zawodnicy z Adamowa. Po zmianie stron trener wprowadził do gry naszego najlepszego strzelca – Jakuba Dopierałę, który już w pierwszej akcji doprowadził do remisu. Później niestety gra obu zespołów koncentrowała się głównie w środku pola. Sytuacji strzeleckich w obu zespołach było jak „na lekarstwo”. W ostatniej minucie mieliśmy jeszcze znakomitą sytuację, jednak Dariusz Janicki z trudnej piłki minimalnie przestrzelił głową. Ostatecznie po ciężkim meczu remisujemy i kończymy nasz debiutancki sezon na dobrym trzecim miejscu. Miejmy nadzieję, że w sezonie 2014/15 powalczymy o wyższe lokaty.
Mirek Adamów –  GKS Rzgów 1:1 (1:0)

Drużyna GKS Rzgów wystąpiła w składzie: T. Świerczewski, M. Szambelan, Sz. Fabisiak, D. Janicki, Ł. Wojciechowski, Ł. Sobczak, M. Woźniak, W. Dryjer, G. Karmowski, K. Wrzaskowski, M. Mrówczyński, J. Dopierała, M. Adamski, , K. Szambelan, N. Szambelan, H. Chojnacki, A. Pieniecki. Trener: P. Kopczyński